PATOLOGIA NA YOU TUBE. OBIEKTYWNIE


Witam. Dziś temat bardzo gorący i na czasie, dla wszystkich co są Youtuberami, odwiedzają portal You Tub, tworzą na nim swoje własne produkcje filmików oraz dla tych zupełnie niezorientowanych w świecie internetu.WARTO wiedzieć.Społeczność internetowa tworzona jest przez WSZYSTKICH. Dobrze by było, aby była ona POZYTYWNA, przekazująca dobre, wartościowe treści a rozrywka, nie była żenująca, prymitywna i strasznie głupia czy wręcz szkodliwa, nie pokazywała też i nie zachęcała do patologicznych zachowań, które bardzo demoralizują dzieci i młodzież oraz przedstawiała wykrzywiony, zafałszowany, okrutny obraz świata. Internet który miał być ostoją PRAWDY, niezależności, swobody twórczej, wolności słowa i poglądów, alternatywą przeciwko tej nielubianej mainstreamowej Telewizji, stał się wylęgarnią patologii, gdzie prezentuje się wulgarne, obrzydliwe zachowanie i słownictwo.Wyzwiska, pobicia, picie alkoholu na żywo, agresywne zachowanie do widzów, niszczenie mebli, popychanie własnej matki i ubliżanie jej, libacje ...słowem każdy znajdzie tu coś dla siebie.Chętnych do oglądania nie brakuje i to jest przerażające i daje do myślenia nad tym ,co się obecnie dzieje z młodymi i ich gustami.
Wrzucam tu dla Was moje foto.  Wszędzie gdzie mam konta - Facebook, Twitter, Google, Instagram, Pinterest taką fotkę zobaczycie. Jest to FOTOAPEL aby WŁĄCZYĆ MYŚLENIE, powiedzieć STOP!, piętnować i mówić głośno o patologii w świecie internetu. Często bywam na Google i jeśli ktoś byłby chętny to, możemy pogadać na ten temat. Skąd się bierze ta popularność i zainteresowanie widzów patologicznymi twórcami ? Na szczęście nie wszyscy zgadzają się z obecnym stanem rzeczy. Zauważam też, że niektórzy Youtuberzy mają swoje AKCJE, wpisy, robią filmy, reagują na ten anormalny problem.  To daje jeszcze nadzieję, że nie wszystko stracone, można działać, coś z tym dalej robić. Nie możemy stać z boku i patrzeć jak internet niszczy umysły naszych latorośli. W dobie dostępu do netu, każdy spotka się prędzej czy póżniej  z perwersyjnymi osobami , produkcjami filmików.  

https://youtu.be/NcNUM6DD7SM   Jaki to nie byłby sposób, każdy jest DOBRY. WAŻNE ABY POKAZAĆ CHORE STRONY na You Tub, coś z tym robić. Niestety aby o tym głośno, wprost powiedzieć, trzeba być jednak dużym, popularnym, wpływowym kanałem, znaną osobą, by jego głos został przez kogoś usłyszany, coś znaczył, zaistniał konkretny odzew, było działanie. Kiedy jest się kimś małym, trudno się z czymś wybić, być zauważonym jak np.ja. Nieraz jakieś niszowe kanały, gadały, ostrzegały o patologicznych ludziach, patolach, patostreamach, pedofilach Youtuberowych ale mało kto reagował tak, by były konsekwencje prawne, ostrzeżenie, You Tub się zainteresował. Na ten temat znajdziecie też, mój filmik na You Tub.
https://youtu.be/HWcN_AL5oLU   Serdecznie zapraszam do obejrzenia, zostawienia swojej opinii, komentarza. You Tub też dziwnie reaguje nic nie robiąc, kiedy ktoś łamie jego regulamin lub zgłasza daną sprawę, patologię. Mamy więc dużo filmików na czasie, promowanych z patologicznym zachowaniem. Widzimy pijaństwo, bójki, wyzwanie, obrażanie, przekleństwa takie, że nawet kryminaliści nie mają tak soczystego języka. Dostaje się tu dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym. Możemy zobaczyć  streamy z mieszkań, gdzie jest jakaś melina lub ktoś siedzi przed ekranem monitora i zachowuje się jak naćpany wariat albo niepełnosprawny umysłowo głuptak. Mimo to, wiele dzieciaków, młodych wręcz zachwyconych jest swoim nowym "IDOLEM", chętnie oglądają, wchodzą na ich strony a nawet dają  - DONEJTY ( przekazywanie pieniędzy) na streamach, aby tylko dalej ciągły się te żałosne filmiki, bardziej patol staczał się za ich kasę, coraz głupsze rzeczy robił, pokazywał.
Ciekawi mnie też, gdzie są RODZICE OWYCH DZIECI, MŁODZIEŻY i czy zdają sobie z tego sprawę, że tacy patologiczni wychowują ich dziecko. Dla You Tub liczą się chyba tylko wyświetlenia, reklamy, kasa, którą może zarobić a nie trzymanie się i przestrzeganie swoich ustalonych zasad. W innych przypadkach, potrafią bez powodu lub z błahego szybko komuś kanał zablokować, zbanować, usunąć za mówienie prawdy. Wychodzi poprawność polityczna i rzekoma mowa nienawiści lub ubzdurają sobie inny powód, aby komuś zniszczyć, zamknąć stronę. Choćby np. taki, że kasuje się Kanał o rowerach bo, twórca pokazał w jednym filmiku - TECHNIKI PEDAŁOWANIA. Kanał, który nikomu nie przeszkadza, nie ubliża, nie prześladuje, ma ciekawe, przydatne treści dla każdego fana roweru.
https://youtu.be/pI0iOrrzVmQ Mają chyba jakiegoś, głupawego bota, który nie rozumie kontekstu użytego słowa albo ktoś faktycznie złośliwie, ręcznie zgłasza i usuwa dane treści.Tam gdzie faktycznie warto reagować jest.. cisza ze strony You Tub. Inni też widać, boją się tykać patologii, aby nie mieć potem problemu hejtu czy najazdu obrońców swego patologicznego bożyszcza, niedojrzałych osobników. Nie wiem też, czy pociesza mnie fakt, że sławny portal nie radzi sobie nie tylko w Polsce ale też w innych krajach.
https://youtu.be/mjgCrSj_vAs Sami widzicie, że problem jest faktycznie POWAŻNY. Może gusta ludziom uległy zmianie i większym zainteresowaniem cieszą się treści nienormalne, dziwaczne, zboczone, psychiczne itp Znudzeni swoim nie ciekawym życiem, szukają w internecie zabawy, szaleństwa, odskoczni.W obecnej dobie braku zdrowych ideałów, odejścia od religii, wiary, zniechęceniu polityką, rozbitych rodzin, braku perspektyw szuka się gdzie indziej. Nie za bardzo cieszy większość ludzi materiał o czymś dobrym, pouczającym, uczącym, dającym do myślenia. Rośnie nam pokolenie bezmózgowców zapatrzonych na swoich wypaczonych guru z portali społecznościowych, netu? Może tutaj leży sedno tematu i rozwiązanie? Spotyka się też często w wielu grupach społecznych,  pewne przyzwolenie na niektóre patologiczne zachowanie, krzywdzenie człowieka. Wiem, że na szczęście nie wszyscy tacy są i jest wiele wspaniałych, wartościowych ludzi, młodzieży.Niestety najbardziej rzuca się w oczy ta ciemna strona, sprawia wrażenie, że jest wszędzie i najbardziej się rozwija, dominuje, opanowuje swoimi mackami net, realny świat, wkracza do umysłu człowieka. Najbardziej widoczni są Ci krzykliwi, roszczeniowi, pewni siebie, pyskaci, co drugie słowo przeklinający ,    zdziwaczali z różnymi nałogami, odchyleniami, pajacujący, łamiący wszelkie reguł, tabu, buntownicy dla kasy i popularności. Pretensje i uwagi mam nie tylko do YOU TUB goniący tylko za pieniądzem, reklamodawcami, własnym nosem  ale i społeczeństwa, RODZICÓW. Powinni zająć się swymi dzieciakami, dawać im dobry przykład, rozmawiać, pokazywać inne formy spędzania czasu, hobby, uczyć szacunku do drugiej osoby, zwierzaka, przekazać jakieś wartości, dać jakąś pasję, możliwości, zainteresować się co robi w sieci a nie tylko żyć swoim życiem, pracą i niech inni edukują ich pociechy. Sami też reagujmy na to, co spotykamy w sieci.Nasz sprzeciw, zdanie też jest WAŻNE. Nie tolerujmy patologii w realu i necie. Warto korzystać z licznych ustawień i możliwości na danym portalu, You Tub i zgłaszać szkodliwe treści, blokować, banować itd  My też tworzymy jakąś rzeczywistość. Tyle jest zła w świecie, bo dobrzy ludzie milczą, daje do myślenia. Firmy także powinni zwrócić uwagę, jaka osoba ich reklamuje, reprezentuje, z kim mają podpisany kontrakt finansowy  na You Tub, czy czasem nie jest to osoba z kręgu patologii Dobrze, że temat nagłośniony przez Youtuberów, gazety, Tv, Wykop.pl.  Ostatnio głośno jest o patostreamie Guralu. Sprawa jest nagłośniona, wielu się wypowiada. Może to są jakieś zmiany, dobrze rokuje to na przyszłość?
https://youtu.be/vbcxYb8c-4s  Sprawa Gurala daje jasno znak, że nie ma przyzwolenia na tego typu zachowanie i bardzo DOBRZE. Nikt nie będzie wulgarne wyzywał i namawiał do seksu czy rozbierania niepełnoletnie dziewczynki na streamie, a nawet gdyby były pełnoletnie to i tak uważam, że to obrzydliwe, karalne powinno być.  Nikt nikogo nie powinien obrażać, życzyć mu śmierci czy kalectwa lub wyzywać w inny skandaliczny, niewybredny sposób z żadnego powodu. Ma ktoś problem z agresją to niech się leczy, a nie wyżywa na innych a tym bardziej dzieciach. Liczę na wiele zmian nie tylko na portalu You Tub ale też ludzi. Może niektórzy się otrząsną i przejrzą na oczy, że zaczynanie kariery poprzez robienie z siebie idioty, patola dla kasy to nie tędy droga.Taka "droga życiowa" może się szybko skończyć z przykrymi konsekwencjami. Nie wspierajmy też patologii oglądając ją na You Tub, płacąc na streamie, subskrybując i dając polubienie. Wielu ludzi tęskni za starym You Tub, gdzie co innego się liczyło, inne wartości były. Mile widziana była pasja tworzenia, interesujące filmiki, sympatyczni twórcy, brak szaleństwa nastawionego tylko na zysk i reklamy. Czy coś się zmieni? Oby. Bądźmy mimo wszystko dobrej myśli. 
https://youtu.be/GErSn4EknbA  Co myślicie o tej całej PATOLOGII NA YOU TUB? Jaka według Was jest przyczyna tego wszystkiego, co można jeszcze zrobić, jak przeciwdziałać.                                                                              **** INFO Mój wpis nie namawia, do żadnej vendetty czy samosądów a kara powinna być adekwatna do czynu i rozpatrzona indywidualnie przez Sądy lub jakieś nieraz tylko pouczenie, praca społeczna, kara finansowa w zależności od zdemoralizowania danej osoby, tego co robiła.  Warto przemyśleć, wyciągnąć wnioski, podać dalej.LINKI, FOTY Z YOU TUB UŻYŁAM W CELACH INFORMACYJNYCH, NIE ROSZCZĘ SOBIE DO NICH ŻADNYCH PRAW AUTORSKICH.LINKI POD FOTAMI KANAŁÓW YOU TUB.                                                

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

APOKALIPSA W DNI WOLNE OD HANDLU

TRUDNE KONTAKTY MIĘDZY LUDŹMI.

DZIWNA HISTORIA.